K.u.K.- E.F.I. INTERNATIONALWyświetleń:19729
Strona główna »

Kontakt:


K.u.K.- E.F.I. INTERNATIONAL

ul. Jagiellońska 46
11-041 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie


Fax:3040605620


E-mail:
office@kukdeutschland.eu
office@kukdeutschland.eu

Strona internetowa:

O nas


K.u.K.-E.F.I. International powstała w lipcu 1993 roku w Niemczech.
Filarem działalności naszej firmy, obecnie prężnie się rozwijającym, jest doradztwo - głównie doradztwo finansowe i inwestycyjne. Misją K. u. K. International jest wprowadzenie na terenie Polski praktyk, które już sprawdziły się w Niemczech, w tym głównie rozwój usług outsourcingowych.

Rynek niemiecki, na którym funkcjonujemy od prawie 20 lat, to jeden z najważniejszych rynków gospodarczych Europy. Wiedza i doświadczenie na nim zdobyte pozwalają nam przewidywać pewne trendy i doradzać naszym klientom. Dobrze rozumiemy działanie gospodarki wolnorynkowej. Czyni nas to wiarygodnym i kompetentnym doradcą dla przedsiębiorców po drugiej stronie Odry.

Na przełomie 2009 i 2010 roku staliśmy się strategicznym partnerem i głównym udziałowcem agencji pracy tymczasowej Centrum Niderlandzkie. Rok później przejęliśmy również agencję Royal Sp z o.o. Łącząc siły z podobnymi firmami, zwielokrotniamy wspólne możliwości i podnosimy naszą pozycję na rynku.

Nigdy nie dotarlibyśmy jednak do tego miejsca, gdyby nie ludzie tworzący nasz zespół. W swoich szeregach skupiamy zaangażowane i doświadczone osoby, które rozwijają się razem z naszą firmą.

Produkty/usługi:

Obniżenie kosztów firmowych do 40% (Outsourcing)
Outsourcing kadrowo-płacowy nie zmienia nic w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa

Zobacz wszystkie >>